TVP1 Protest w Brudzewie

Ferma w Budzewie Ekspres Reporterów
Link do programu Magazyn Ekspresu Reporterów „Protesty w Brudzewie„.
Nasz program rozpoczyna się od 14 minuty i 14 sekundy.

Zainteresowanie naszą gminą i protestami mieszkańców przez różne media lokalne i ogólnopolskie, w tym Program 1 Telewizji Polskiej, zaczyna przynosić efekty.
Włodarze naszej gminy podjęli rozmowy z mieszkańcami i po raz pierwszy zaprosili ich delegację na spotkanie, padły też deklaracje przystąpienia do uchwalenia Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla części Gminy Blizanów.

Miejmy nadzieję iż nie są to czcze obietnice, ale i tak powinniśmy patrzeć gminnym urzędnikom na ręce, wdrażając zasadę „ograniczonego zaufania”. Powinniśmy także podejmować kroki które umożliwią odwlekanie decyzji administracyjnych dotyczących budowy fermy jak najdłużej w czasie, aby zapewnić urzędnikom gminnym jak najwięcej czasu na spełnienie złożonych przed kamerami TV deklaracji.

Jeden z naszych czytelników zamieścił w komentarzu odnośnik do wcześniejszego programu SuperTemat, więc publikujemy go poniżej.

Superstacja Ferma w Brudzewie
Link do programu SuperTemat „Protest w Brudzewie przeciw fermie drobiu

Jedna odpowiedź do “TVP1 Protest w Brudzewie”

  1. Już w środę zebranie rady gminy. Przypominamy że relację można śledzić w internecie. Spójrzmy i oceńmy rezultaty owego spotkania. Ciekawe jest czy pojawi się spalony wiceprzewodniczący i czy tym razem zabierze głos godny sprawowanej przez niego funkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.